Poland Championship Wrestling

Wrestling e-fed. REJESTRUJ SIĘ, PIERWSI MAJĄ ŁATWIEJ


#1 2010-06-19 20:14:20

yoyo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 21
Punktów :   

Ring

Prosze bardzo, milej zabawy


http://i48.tinypic.com/33tqkbt.jpg

Offline

 

#2 2010-06-19 22:47:19

Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

[Theme]
                   Blocker wchodzi ... Witajcie jestem nowy w tym biznesie i bardzo bym chcial pokazac na co mnie stac .. Nie dlugo znajdziecie we mnie zaufanie i szacunek! [Widownia Cheeruje] Mianowicie jestem Blocker lub Bad Dad .. Nie bylem jeszcze w zadnej federacji wiec teraz mam okazje do wykazania sie i zdobycia pasa PCW!
Chce powiedziec ze zniszcze kazdego kto stanie mi na drodze do pasa PCW .. To by bylo na tyle. Narazie!
                                        [Theme]

Offline

 

#3 2010-06-20 17:43:59

Randy Orton

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ring

[Theme]

Na ring witany owacjami wchodzi Glen Fobes wchodzi na ring robi taunt fajerwerki wybuchają bierze mikrofon od spikera i zaczyna przemówienie:

- Witajcie PCW Universe przyszedłem się tutaj z wami przywitać i powiedzieć parę słów o sobie. Zapewne mnie jeszcze nie znacie ale to się niedługo zmieni. Otóż nazywam się Glen Fobes mam przydomek Power bo to dzięki mojej mocy wygrywam walki. Walczyłem 3 lata w federacjach niezależnych nawet ostatnio dostałem 2 propozycje od PCW i WWE. Po długim namyśle wybrałem walczenie dla federacji PCW ponieważ w World Wrestling Entertaiment nie wykorzystywało by moich umiejętności. Tutaj chciałbym powiedzieć że osiągnę złoto i mam nadzieje że przyłoże się do rozwoju federacji. Dzięki bardzo schodzę bo śpieszę się na trening


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#4 2010-06-21 08:14:06

SoLoHardy

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

*Rozbrzmiewa już Puddle Of Mudd - Famous, i na ring zmierza przy owacji publiczności The Freak!*

Yoyoyo. Jak widzicie, The Most Freaky Player is in the Game!! Tak, The Freak wrócił do prawdziwego wrestlingu. Znudził mi się już Backyard... Muszę się czymś pochwalić, dostałem 5 ofert pracy ... TNA,WWE,CZW,AAA i PCW. Musiałem wybrać to ostatnie! Budynek jest bardzo ładny, tak samo jak ring. Ah, brakowało mi tego... Stać tutaj i przemawiać do moich wiernych fanów *Publika Szaleje!* Taak, pierwszy pas, który tu zdobędę, będzie nie moim, ale naszym pasem! PAS WHC WORLD HEAVYWEIGHT Musi być mój! Mr. The Freak, najbardziej szalony wrestler w tej grze, jest jedynym poprawnym właścicielem tego pasa! Dlatego, na następnej gali liczę na walkę o ten pas. Ewentualnie o pas Interkontynentalny. Eh, jak w każej federacji są inni wrestlerzy i panienki. Chcę przywitać Glena Fobes'a. Cześć, mam nadzieję, że nie będziemy musieli się mierzyć ze sobą. A teraz czas na panienki. Blocker...zerowe doświadczenie, Blocker? Blocker to w grach jest. Radzę nie wchodzić mi w drogę. A teraz znikam, śpieszę się na trening.
*Rozbrziema Famous, a The Freak schodzi z ringu.*

Offline

 

#5 2010-06-21 20:42:33

Gold Standard

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring

The Prototype wychodzi na ring.

Witam wszystkich fanów tej wspaniale zapowiadającej się federacji. Każdy gada na początek że zdobędzie wszystkie pasy bla, bla, bla i tak dalej. A ja będę inny. Ja powiem wam tylko tyle, że chcę się bawić równie dobrze jak wy podczas naszego show. Postaram się zapewnić wam jak największe emocje podczas moich walk. Teraz przestancie spać i posłuchajcie. Na pierwszej tygodniówce czy tam PPV rzucam wyzwanie Blockerowi walka 1 vs. 1 w stypulacji No DQ. Odpowiedz
Prototype odchodzi.

Offline

 

#6 2010-06-22 12:27:49

craay

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring

[Theme]
Witam panie i panowie.Widze że macie wąty do pewnego człowieka o imieniu Blocker. Nie wiem o co wam chodzi ale wiem że sie doigracie. Blocker przyjmij te jego wyzwanie.
Co do pasów to ja nie będe inny, i powiem że ja zdobęde World Heavyweight Championship, a potem będe się domagał stworzenia pasa Hardcore, który będzie również mój. Dlaczego mam tak nie mówic skoro tak będzie?

Offline

 

#7 2010-06-22 13:54:19

Edge

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

[theme]
Craay jestes jedyny ktory jest godny moich slow .. Moge przyjac wyzwanie .. Walcze na tej gali z niejakim Prototypem.. To jakis zart? Bad Dad Zniszczy CIE! Niedlugo zdobede pas Wagi ciezkiej .. Craay walczysz o pas interkontynentalny wiec powodzenia!

Offline

 

#8 2010-06-22 14:18:54

Gold Standard

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring

The Prototype wchodzi na ring.
Witam fanów! Cieszę się że na pierwszej tygodniówce zawalczę z Blocker'em. Bad Dad mnie zniszczy? Mr. P zniszczy jego! Craay nie czepiaj się bo to nie twój interes inaczej i ty po kilkunastu minutach będziesz wić sie z bólu po ringu a ja będę stał nad tobą z rękami wzniesionymi w górę. Cieszę się że jestem w turnieju o pas PCW World Heavyweight i to w walce z Bad Dad'em. Zapamiętaj jedno, Blocker, nigdy mnie nie pokonasz.

Mr. P odchodzi.

Offline

 

#9 2010-06-22 14:49:33

Randy Orton

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ring

Słychać ShowStapper

Na ring powoli wchodzi Glen Fobes zdejmuje okulary zakłada je malcowi na głowę, głaszcze go. Rzuca koszulkę w trybuny robi taki taunt
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2008/10/1.jpg
fajerwerki wybuchają wchodzi na ring następnie na narożnik tauntuje zchodzi na matę i robi swój kolejny Taunt bierze mikrofon i zaczyna przemawiać:

- Siema, jak leci
- Zajebiście

- Pojawiłem się tutaj ponieważ pojawiła się karta na pierwszą galę PCW( Duży Pop ) będę walczył w półfinale o pas Wagi ciężkiej tej federacji z The Freake'iem. Freak szanuje cię bardzo ponieważ wiem że lubisz Harcore który teraz w federacjach jest mało używany. Ale to nic nie zmienia ponieważ i Tak wygram tą walkę a następnie zdobędę pas Wagi Ciężkiej na który poluje dużo ludzi ale tylko wybrani będą o niego walczyli ale tylko 1 może wygrać i nim będę ja. Widzę że jak narazie federacja się prężnie rozwija. Teraz lecę na trening Nara ludziska

Glen zrobił taunt i zszedł na BackStage


http://i49.tinypic.com/21c85ye.gif

Offline

 

#10 2010-06-22 15:09:35

SoLoHardy

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring

*Puddle Of Mudd - Famous, The Freak tauntuje i idzie w stronę ringu*

A więc, na gali mamy mały turniej o pas Wagi Ciężkiej. Walczę z jedyną poważną, jak na razie, osobą w tej federacji. Czuję, że nie będzie to tylko spacerek, to będzie naprawdę ciężka przeprawa. Blocker, masz coś do mnie, to wyjdź tu, na ring i powiedz mi to prosto w twarz. Eh, twe żałosne słowa są jak miód dla moich uszu. Uwielbiam słuchać tak niedorozwiniętych osób. Fani, na pewno was nie zawiodę! Wygram pas Wagi ciężkiej, który będzie naszym pasem! Pamiętajcie, The Freak jest najlepszy w historii Polskiego Wrestlingu! Glen, liczę na genialną walkę w naszym wykonaniu.

*Freak schodzi z ringu*

Offline

 

#11 2010-06-22 16:01:25

gucio

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring

Deadnight Warrior wychodzi na ring bierze mikrofon i mówi:

Siema wszystkim co jest?! w czwartek zmierzę się o pas Interkontynentalny i odrazu chce powiedzieć że wygram tę walkę ponieważ mój finisher czy to pierwszy czy to drugi jest tak dewastujący że nikt z tego nie wyjdzie cało gdy wykonam Chokeslam poza ring lub gdy wykonam Chokebomb z hmmmm np: z narożnika nikt z tego nie wyjdzie cało pokonam każdego czy zgadzacie się ze mną?![widownia cheeruje] lecz jeśli nie zgadza się ze mną mój przeciwnik to mam dla niego tylko te słowa:
The Pain Is Coming To You! [jeszcze wiekszy cheer]

[odkłada mikrofon i schodzi]

Offline

 

#12 2010-06-22 19:02:21

Gold Standard

Jobber

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring

The Prototype wychodzi na ring.
Chcę powiedzieć moim fanom (publiczność zaczyna wrzeszczeć) znajdującej sie na gali najwspanialszej federacji wszechczasów, że wygram z Bad Dad Blocker'em. Tatuś przestraszy się mnie i ucieknie nim dostanie prawdziwego slama więc czuję że w walce z Bad Dad'em pójdzie mi łatwo i szybko przeskoczę do finałów turnieju. Ale niestety nie jestem w pełni zadowolony - chciałem No DQ Matchu a nie zwykłego. Co powiesz na walkę na PPV Hardcore Match Blocker? Czekam na odpowiedź cieniasie. Chyba że się boisz i mnie zignorujesz.

The Prototype odchodzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miasteczkoggc.pun.pl www.proshootersclan.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.placek.pun.pl www.frag-cs.pun.pl